Aktuality
Pořad bohoslužeb
Život farnosti
Jak postupovat?
Kostely
Farní zpravodaj
Fotogalerie Externí odkaz
Odkazy
Farnost
Římskokatolická farnost
Kroužecká 1, Rousínov
Mobil: 604 487 737
rousinov@dieceze.cz

Aktuality

Aktuální přehled bohoslužeb

Farní odpoledne

Srdečně zveme všechny farníky na Farní odpoledne , které  bude v neděli 23.9.2018 od 15 hod v areálu Svornosti. Přijďte si popovídat a seznámit se tak s P. Ondřejem u  dobrého vína a dobrého jídla. Pokud donesete něco sladkého budeme rádi. 


Stáhnout soubor


Rozvrh hodin náboženství 2018-19
Zde si můžete stáhnout soubor s rozvrhem hodin výuky náboženství ve školním roce 2018 / 2019 na školách v Rousínově, Habrovanech a Velešovicích.

Stáhnout soubor


Studium manželství a rodiny na Papežském institutu Jana Pavla II

Studium manželství a rodiny na Papežském institutu Jana Pavla II. v Římě: do 20. 9. 2018 je možné se přihlásit na roční kurz trvalé formace v rodinné pastoraci na Papežském institutu Jana Pavla II. v Římě s místem konání Vranov u Brna. Studovat mohou také rodiče (matky) s malými dětmi, neboť poslech přednášek je umožněn v celém areálu Duchovního centra, kde výuka a formace probíhá. Více informací a přihláška je na stránkách akademie.biskupstvi.czTeologicky kurz

Teologický kurz bude probíhat od října 2018 do května 2019 dle stanoveného rozvrhu (16 sobotních setkání, asi 1× za 14 dní, vždy cca od 9 do 15 hodin). Kurz je vhodný pro zájemce, kteří si chtějí upevnit nebo rozšířit své náboženské vzdělání. Přihlášky se podávají na Diecézním katechetickém centru nejpozději do 21. 9. 2018. Formulář přihlášky, informace o kurzu, data plánovaných sobot naleznete na http://brno.biskupstvi.cz/kc/kurz.htmlBiblický kurz

Biblický kurz Kniha Izaiáš a Markovo evangelium s biblisty Petrem Marečkem a Stanislavem Pacnerem bude na Biskupském gymnáziu v pěti večerních čtvrtečních setkáních se čtrnáctidenní periodicitou: 20. září, 4. a 18. října a 8. a 22. listopadu vždy od 17 hodin.

Zobrazit archiv